اخبار
1401/2/11 یکشنبه
قابل توجه اعضای محترم هیات علمی دانشگاه
سال 1401 با طرح‌های ویژه شبکه آزمایشگاهی، گامی موثر برای حمایت از پژوهش های آزمایشگاهی در کشور برداشته می‌شود

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،به نقل از سایت شبکه آزمایشگاهی کشور، دکتر رضا اسدی‌فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: در سال جاری برای حمایت از پژوهش های آزمایشگاهی در کشور اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده که یکی از آنها ارائه 40 میلیون ریال یارانه با تخفیف 50 درصد به اعضای هیئت علمی سراسر کشور است.

مدیر شبکه آزمایشگاهی با بیان اینکه همه اعضای هیئت علمی سراسر کشور برای ثبت نام و استفاده از اعتبار فصل بهار و تابستان تا پایان شهریورماه فرصت دارند افزود، شبکه آزمایشگاهی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هر سال اعتبارات و خدمات ویژه‌ای را برای اعضای باشگاه مشتریان خود در نظر می‌گیرد.

وی ادامه داد: با ارائه این اعتبارات سعی می کنیم زمینه دست یابی ارزان‌تر محققان، دانشجویان، استادان و فعالان حوزه های پژوهشی کشور به خدمات آزمایشگاهی فراهم شود.

به گفته اسدی‌فرد، بر اساس نظرات دانشجویان و اعضای هیئت علمی مراکز پژوهشی کشور، طرح های تخفیف خدمات آزمایشگاهی شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، اثربخشی قابل توجهی در گسترش و پیشرفت پژوهش های آزمایشگاهی داشته است. بر همین اساس، برای نیم سال اول 1401 نیز یارانه 50 درصدی خدمات آزمایشگاهی ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی سراسر کشور تا سقف ۴۰ میلیون ریال در نظر گرفته است.

گفتنی است، آزمایشگاههای مراکز:کرمان، سیرجان، رفسنجان و بم به شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری متصل شده و از حمایت های این مرکز بهره مند می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر