اخبار
1399/12/26 سه‌شنبه
با حضور امام جمعه محترم کرمان از دانشجویان برتر فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز کرمان تقدیر شد
با حضور امام جمعه محترم کرمان حجت الاسلام علیدادی سلیمانی از دانشجویان برتر فعال فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز کرمان تقدیر شد

.

به گزارش به روابط عمومی دانشگاه،در این مراسم دکتر علیرضا محدثی رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان با بیان اینکه حجت الاسلام عیلدادی اشراف کامل بر دانشگاه پیام نور کرمان دارند ، اظهار داشت:تلاش کردیم در حوزه فرهنگی دغدغه فرهنگی دانشجویان را ارج نهیم وفعالیت های فرهنگی را مثل فعالیت های علمی دنبال کنیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های زیادی در حوزه فرهنگی در دانشگاه پیام نور کرمان انجام شده است، افزود:افتتاح دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان در سال 97 یکی از این فعالیت ها است که دانشگاهیان پیام نور استان کرمان از حضور نماینده رهبری در دانشگاه بهرمند شدند.

دکتر محدثی زرندی، با اشاره به فعالیت های فرهنگی انجام شده گفت: «بیست سومین جشنواره قرآن وعترت در سال 97، برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ،ورزشی و دانشجویی، جشنواره همای رحمت ، جشنواره شعر آئینی، واولین جشنواره فرهنگی دانشجویی علمدار به مناسبت اولین سالگرد سردار سلیمانی، راه انداری سامانه دوست آسمانی گنجینه نور با همکاری بنیاد حفظ آثار و فعالیت جهادی دانشجویان مرکز کرمان در مناطق محروم» بخشی از مهمترین فعالیت های انجام شده در این زمینه است.

وی با اشاره به بر گزاری بیست سومین جشنواره قرآن وعترت در سال97 افزود: آمار شرکت کنندگان در این جشنواره در سال 97 نسبت به سال قبل وسال بعد از آن رشد چشگیری داشته است.

ایشان با اشاره به ثبت فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور استان کرمان در   درگاه فرهنگی وزارت علوم گفت: در سال نودوشش 750ودر سال نودوهفت 817،در سال نودو هشت 909فعالیت ودر سال نود و نه 985فعالیت از دانشگاه پیام نور استان کرمان در درگاه فرهنگی وزارت علوم ثبت شده است.

همچنین در این مراسم دکتر رستمی مدیر فرهنگی ودانشجویی استان و معاونت اجرایی مرکز کرمان گفت: در حوزه فرهنگی در دانشگاه پیام نور فعالیت های خوبی انجام شده که بیش از 14 رتبه کشوری کسب نموده ایم.

وی افزود: در مرکز کرمان با توجه به بیماری کرونا فعالیت های فرهنگی متوقف نشده است وپیشرفت رو به جلو داشته است.

در این مراسم حجت اسلام علیدادی امام جمعه کرمان از مسئولین دانشگاه پیام نور کرمان به جهت تلاش در حوزه فرهنگی قدر دانی وتشکر کرد.

گفتنی است: این مراسم در دفتر امام جمعه کرمان برگزار و دکتر حسین رشیدی نژاد رئیس مرکزکرمان نیز حضور داشتند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر