اخبار
1399/6/17 دوشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان خبر داد:
دانشگاه پیام نور پذیرای متقاضیان مجاز کارشناسی ارشد در 35 رشته محل استان کرمان

.

علیرضا محدثی زرندی گفت: دانشگاه پیام نور استان کرمان در 35 رشته محل در مقطع کارشناسی ارشد در گروه های علوم پایه و علوم انسانی، پذیرای متقاضیان مجاز به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 می باشد.
ایشان با عنوان اینکه انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور از 15 شهریورماه آغاز می شود، اظهار داشت: کلیه داوطلبان تحصیل در دانشگاه دولتی پیام نور می توانند ضمن مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت کدرشته محل های این دانشگاه، فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org تکمیل کنند.
وی اظهار داشت: دانشگاه پیام نور در حال حاضر دارای قریب 46 هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در کل کشور  است و کلیه دروس در این دانشگاه به شیوه آموزش ترکیبی (نیمه حضوری و آنلاین) ارائه می شود.
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان با عنوان اینکه در دوران شیوع کرونا دانشگاه پیام نور کلیه کلاس های خود را بنا به درخواست و انتخاب دانشجویان به صورت الکترونیکی برگزار کرده است، افزود: در سال تحصیلی جدید نیز این دانشگاه تابع دستورات و مقررات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا بوده و ضمن تاکید بر حفظ سلامت دانشجویان، خدمات آموزشی مورد نیاز را به صورت الکترونیکی ارائه خواهد کرد.
علیرضا محدثی زرندی درخصوص وام شهریه دانشجویان نیز گفت: همه داوطلبان باید درنظر داشته باشند که کلیه دانشجویان دانشگاه پیام نور علاوه بر وام صندوق رفاه وزارت علوم، از تسهیلات وام شهریه این دانشگاه تا سقف 20 میلیون تومان نیز برخوردار خواهند بود به نحوی که می توانند کل شهریه هر ترم خود را با استفاده از وام بانکی با کارمزد یک و 4 دهم درصد پرداخت کنند.
وی یادآور شد: دانشگاه دولتی پیام نور کمترین میزان شهریه را نسبت به دیگر دانشگاه های شهریه بگیر دریافت می کند و شهریه ثابت دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه حدود یک میلیون و 300 هزار تومان است.
شایان ذکر است، داوطلبان برای دسترسی به نتایج اولیه آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 می توانند به درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org  مراجعه نمايند و با وارد کردن شماره داوطلبي يا شماره پرونده و همچنين مشخصات شناسنامه‌اي (نام‌خانوادگي و نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد) و يا اطلاعات كارت اعتباري نتیجه آزمون را مشاهده کنند.
ضمناً آن دسته از متقاضیاني كه بر اساس محتوای كارنامه مذكور مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي در اين آزمون شده‌اند، لازم است براساس مفاد اين اطلاعيه نسبت به دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) و همچنين تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي اينترنتي خود در موعد مقرر اقدام کنند.

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور استان کرمان

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر