فرهنگی
1402/10/16 شنبه
پیام وزیر علوم در پی حادثه تروریستی کرمان
محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پی حادثه تروریستی کرمان و شهادت جمعی از زائران شهید سلیمانی، پیامی صادر کرد

.

New Page 1

متن پیام بدین شرح است:

"بسم رب الشهدا و الصدیقین"

🔹عاشقان و زائران مکتب سردار بزرگ ایران و اسلام در مسیر دلدادگی به مرادشان، هدف کینه و سفاکی تروریسم بین‌الملل قرار گرفتند و مظلومانه به درجه رفیع شهادت نائل شدند. آنان که در خون خود غلتیدند، آن انسان‌های بی‌گناه، شاهدان حقانیت ایران اسلامی هستند. ایرانی که میدان‌دار مبارزه با تروریسم بوده و هست و ان‌شاءالله به مدد سربازان سپاه اسلام انتقام مادران و کودکان مظلوم شهید را از تروریست‌های زبون و بزدل که گاه و بی‌گاه با حمله وحشیانه به مردم بیگناه و بی‌دفاع عقده‌گشایی می‌کنند، خواهد گرفت.

🔹اینجانب نیز ضمن محکوم کردن این اقدام وحشیانه و مذبوحانه و همدردی با خانواده‌های معظم شهدا، این ضایعه دردناک را به مردم ایران اسلامی به ویژه هموطنان ارجمند کرمان و خانواده بزرگ آموزش عالی و جامعه دانشگاهی کشور تبریک و تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای همه شهدا و به ویژه شهدای دانشجو از دانشگاه فرهنگیان و پیام‌نور کرمان علو درجات مسالت می‌نمایم.

🔹ان‌شاءالله در پرتو عنایات بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها روح بلند همه شهدای این فاجعه با انبیا و اولیای الهی محشور و همنشین باشد.

محمدعلی زلفی‌گل
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر