کلاسهای الکترونیکی
1401/11/12 چهارشنبه
معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور استان کرمان خبر داد:
راه اندازی سامانه جدید آموزش الکترونیکی دانشگاه پیام نور استان کرمان

.

New Page 1

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمود فرهادیان معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور استان کرمان، از راه اندازی  سامانه جدید آموزش الکترونیکی دانشگاه پیام نوراستان کرمان خبر داد و افزود:آدرس این سامانه online.kerman.pnu.ac.ir است و اساتید و دانشجویان گرامی می توانند با شماره استادی یا شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی با اضافه کردن دو کاراکتر«aA» در انتهای آن به عنوان رمز عبور، وارد این سامانه شوند و با استفاده از فایل های آموزشی موجود در این سامانه نسبت به یادگیری نحوه استفاده از این سامانه اقدام نمایند.

ایشان امکان برگزاری امتحانات میان ترم در این سامانه را از مزیت های این سامانه ذکر کرد و ادامه داد:قابلیت حضور غیاب و درج ساعت ورود و خروج، امکان ضبط کلاس، قابلیت دسترسی به اخبار مهم در محیط کاربری، امکان ارسال پیام به دانشجویان توسط اساتید محترم و .... را از مهمترین قابلیت های این سامانه می باشد.

گفتنی است دانشجویان گرامی لازم است بعد از اولین ورود نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایند و در ترم جاری دروسی که دارای گروه درسی 90 به بالا می باشند دراین سامانه ارائه شده و بقیه به صورت حضوری در مرکز و واحد مربوطه برگزار می شوند.
لازم به ذکراست، توضیحات تکمیلی پیرامون این سامانه در اطلاعیه های بعدی در پورتال اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس : kerman.pnu.ac.ir به اطلاع دانشجویان گرامی خواهد رسید. 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر