اداری مالی
1401/1/17 چهارشنبه
طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه پیام نور؛
دکتر فرید اجلالی به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور منصوب شد

.

New Page 1

 دکتر فرید اجلالی طی حکمی از سوی دکتر ابراهیم تقی زاده به عنوان سرپرست اداری و مالی دانشگاه پیام نور منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر تقی زاده در مراسم تکریم و معارفه ضمن قدردانی از زحمات بی دریغ و دلسوزانه دکتر علیزاده گفت: سلامت،پاکدستی، انضباط کاری و امانتداری از مهم ترین ویژگی های دکتر علیزاده است که در طول تصدی مسئولیت بیش از 4 سال، وضعیت پایدار و با ثباتی را برای اداری و مالی دانشگاه پیام نور ایجادکرد.

وی با اشاره به شهریه پایین دانشگاه پیام نور اظهار داشت: این دانشگاه برای پرداخت هزینه ها و حقوق کارکنان نیازمند کسب درآمدهای اختصاصی است که خوشبختانه در حال حاضر روند مطلوبی در حوزه معاونت اداری و مالی ایجاد شده و امید که با استمرار این روند، بتوانیم علاوه بر پرداخت هزینه ها، از بودجه حاصل از درآمدهای اختصاصی در جهت رشد و بالندگی بیشتر دانشگاه در تمامی حوزه ها استفاده کنیم.

سرپرست دانشگاه پیام نور ضمن تشکر از دکتر اجلالی برای پذیرش این مسئولیت با اشاره به توانمندی ویژه دکتر اجلالی ابراز امیدواری کرد: ساماندهی منابع انسانی، جلب مشارکت اعضای هیات علمی و غیر علمی، ایجاد منابع مالی و درآمدی جدید، رعایت قوانین و ضوابط مالی، حفظ بیت المال و اعمال سیاست هاو راهکارهای موثر و مفید با هدف صرفه جویی در هزینه های غیرضروری، تقویت نظم و انضباط اداری و مالی و استفاده از ظرفیت های موجود دانشگاه سرلوحه اقدامات این معاونت قرار گیرد.

دکتر فرید اجلالی نیز  با عنوان اینکه ریل گذاری هایی که در حوزه معاونت اداری و مالی صورت گرفته بسیار مطلوب است، اظهار داشت: اقدامات مثبت در حوزه معاونت اداری مالی و بهره مندی از مدیران توانمند در این حوزه، دستیابی به اهداف کلان دانشگاه و ارتقای بیشتر را تسهیل می کند.

وی افزود: مجموعه کارکنان اعضای خانواده این دانشگاه هستند و ایجاد نشاط، امید، عزت نفس ، اشتیاق و تکریم ارباب رجوع مهم ترین وظیفه ما به ویژه در دوران پسا کروناست.

ایشان عدالت محوری و شفافیت در کار را مهم ترین رکن و در راس اقدامات خود دانست و اظهار داشت: دانشگاه پیام نور باید مظهر خوبی ها بوده و با همکاری متقابل در جهت رشد و هم افزایی بیشتر گام بردارد.

 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر