اداری مالی
1397/11/28 یکشنبه
برگزاری جلسه روسای مراکز و واحدهای استان
جلسه روسای مراکز و واحدهای استان همراه با کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات مالی ویژه کارشناسان مالی و کارپردازان مراکز و واحدها برگزار شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا محدثی زرندی، رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان در این جلسه از تلاش های کارکنان دانشگاه، در برگزاری هر چه بهتر امتحانات پایان نیمسال تشکر نمود و گفت: برگزاری این حجم از آزمون های  استاندارد ، از ویژگی های مختص دانشگاه پیام نور است که با تکیه بر تلاش مضاعف نیروی انسانی و وجود زیر ساخت های فنی امکان پذیر شده است.
ایشان سپس به مسئله حضور همکاران هیات علمی در مراکز و واحدها اشاره کرد و گفت: این حضور، زمینه پویایی هر چه بیشتر دانشگاه و بستر مناسب برای پاسخ به مطالبات علمی دانشجویان را فراهم می آورد و سبب افزایش فعالیتهای پژوهشی می شود.
دکتر علیرضا محدثی زرندی، در خصوص تکمیل ساعات موظفی اعضاء هیات علمی دانشگاه هم گفت : اولویت تدریس با اعضاء هیات علمی است و تا زمانی که موظفی عضو علمی دانشگاه تکمیل نشود، واگذاری دروس به  اساتید حق التدریس غیر قابل پذیرش است.
در ادامه این جلسه آقای دکتر محسن دریابیگی، مدیر امور مالی استان در سخنانی، بر درآمد زایی دانشگاه تاکید کرد و افزود: روسای مراکز و واحدها باید اهتمام ویژه ای به مسئله درآمد زایی داشته باشند، زیرا این درآمد ها در مراکز و واحدای مجری هزینه خواهد شد و می تواند به عنوان راهی برای پرداخت هزینه های ضروری مطرح باشد.
مدیر مالی استان به سرانه حق التدریس اساتید هر مرکز و واحد  اشاره کرد و گفت:سرانه پرداخت حق التدریس پانصد هزار ریال به ازای هر دانشجو می باشد که هر مرکز و واحد ملزم به رعایت این معیار می باشد.
ایشان بر عدم ایجاد تعهد مالی خارج از اعتبارات موجود اشاره کرد و افزود:کلیه درخواست ها ابتدا باید در سامانه جامع درخواست ها ( erp) ثبت شود و پس از تایید، اقدام لازم برای خرید کالا صورت پذیرد.
محسن دریا بیگی ادامه داد:عاملین مالی و روسای محترم ملزم  به رعایت کامل مفاد آئین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه هستند و این آئین نامه فصل الخطاب انجام کلیه اقدامات مالی دانشگاه می باشد.
 
گفتنی است در ادامه این جلسه کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با قوانین  مقررات مالی ویژه کارشناسان و کارپردازان مالی مراکز و واحدها برگزار شد.


 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر