اداری مالی
1397/10/26 چهارشنبه
برگزاری جلسه شورای مدیران ستاد استان
شورای مدیران ستادی با حضور ریاست دانشگاه پیام نور استان کرمان و مدیران ستادی برگزار گردید.

.

به گزارش روابط عمومی، آقای دکتر محدثی در ابتدای جلسه از زحمات ریاست امور اداری و پشتیبانی ،مدیریت فناوری و آقای  هادی منصوری که  در روند جابجایی ساختمان ستاد استان زحمت زیادی تقبل کردند،تشکر کردند.
در این جلسه مدیران ستاد به ارائه گزارش کار، بخش خود پرداختند و در ابتدا آقای دکتر خلیلی رئیس اداره پژوهش و کارآفرینی ضمن تشکر از ریاست استان جهت حمایت ویژه ایشان، اضافه نمودند که فعال نمودن اعضای هیات علمی در موضوع ارتباط با صنعت گام موفقی در جهت پیشبرد اهداف عالیه دانشگاه می باشد که این امر با حمایت ریاست استان میسر گردید. وی افزود به زودی دومین بازدید از سلسله بازدیدهای ارتباط با صنعت از کارخانه لاستیک بارز انجام می شود.
در ادامه آقای دکتر رستمی ضمن ارائه گزارش ماهانه خود از برگزاری اولین جشنواره فرهنگی هنری همای رحمت ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور، اولین کنگره شهدا (مفقودالاثر و گمنام) به میزبانی دانشگاه پیام نور، دومین همایش شعر آئینی در اردیبهشت و برگزاری مسابقات قرآن و عترت به میزبانی دانشگاه پیام نور خبر داد.
در ادامه خانم جنگجو از روند تغییر قالب سایت دانشگاه خبر داد و بیان کرد که انشاالله با تغییرات انحام شده در سایت همه ادارات دانشگاه میتوانند فرم ها و آئین نامه های  قسمت مربوطه خود را جهت رفاه حال همکاران در سایت قرار دهند. در ادامه آقای مهندس استیلایی خواستار بررسی وضعیت تلفن و اینترنت واحدهای عنبرآباد و زنگی آباد شد و متقاضی مساعدت مالی جهت حل مشکلات این دو واحد شد و در پایان ریاست استان از زحمات همگی تشکر نمود.


 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر