فرهنگی
1400/10/20 دوشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان خبر داد:
سومین جشنواره شعر آیینی دانشگاهیان کشور سوم بهمن ماه در کرمان برگزار می شود.

.

New Page 1

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا محدثی زرندی رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان ضمن اعلام این خبر افزود:پس از برگزاری دوره های اول و دوم این جشنواره به میزبانی استان کرمان، امسال نیز میزبان شعرای آیینی دانشگاهی از سراسر کشور در سومین دوره آن خواهیم بود.

ایشان ضمن اشاره به مشارکت واحدهای دانشگاهی پیام نور در خارج از کشور در این جشنواره افزود: پیدا کردن وجهه بین المللی از ویژگی های جشنواره سوم شعر آئینی است. 

همچنین دکتر فاطمه معین الدینی دبیر علمی این جشنواره از ارسال 190 اثر به دبیرخانه جشنواره خبر داد و افزود: آثار منتخب در روز جشنواره اجرا خواهند داشت و به 10 نفر برتر به انتخاب هیات داوران جوایز ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، احمد افضلی، مدیر امور فرهنگی و دانشجویی استان و دبیر اجرایی این جشنواره نیز از آماده شدن امکانات فیزیکی و رفاهی جهت برگزاری هر چه بهتر این جشنواره خبر داد و  افزود: با توجه به شرایط ناپایدار همه گیری کرونا این جشنواره با حداقل افراد و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شده و  از طریق فضای مجازی به آدرس  kermanpoem3ونرم افزار اداب کانکت به آدرس:  online.pnuk.ac.ir/kermanpoem3   پخش خواهد شد.

 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر