آموزش الکترونیکی
1399/9/22 شنبه
برگزاری رزم آزمون دروس عمومی در مورخه 99/09/24
آشنایی دانشجویان با نحوه آزمون دروس عمومی و معارف

.

قابل توجه دانشجویانی که در ترم جاری دروس عمومی اخذ نموده اند:

 آزمون های  دروس عمومی پایان نیمسال دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی به صورت آنلاین و سراسری از اول دی ماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی، دانشگاه پیام نور به منظور آشنایی دانشجویان با محیط آزمون آنلاین و همچنین اطلاع از تاريخ دروس عمومى که قرار است امتحان دهند، آزمون آزمایشی دروس عمومی را در روز دوشنبه 24 آذرماه سال جاری در 4 نوبت  در ساعت های 10، 12، 14 و 16، به صورت آنلاین و سراسری برگزار می کند.همچنين پس از آزمون آزمايشي ياد شده سامانه در دسترس بوده  و امكان ورود دانشجويان به سامانه آزمون و بررسي وضعيت دروس امتحانات عمومى فراهم است.
گفتنی است، این اقدام در جهت کاهش استرس و ایجاد امنیت خاطر برای دانشجویان در زمان امتحان اصلی صورت می گیرد و دانشجویان با ورود به محیط آزمون می توانند پرسش های احتمالی خود را از طریق شماره های پشتیبانی که در فایل راهنمای (پیوست) وجود دارد، مطرح و پاسخ خود را دریافت کنند.
همچنین در فایل راهنمای آزمون دروس عمومی کلیه دانشجویان كارشناسي، تمامی مراحل و نحوه ورود دانشجویان به سامانه لحاظ شده است تا دانشجویان برای ورود به آزمون اصلی پایان ترم خود با مشکلی مواجه نشوند.

لینک فایل راهنما


🔺آدرس ورود به سامانه آزمون (لینک ها از ظهر ۲۳ آذر فعال میشوند )
دانشجویان داخل کشور که از وب استفاده میکنند   sanjesh.pnu.ac.ir 

🔺دانشجویانی که از اپلیکیشن استفاده می نمایند  sanjeshsw.pnu.ac.ir


🔺نرم افزار ها در سامانه sanjesh.pnu.ac.ir 

🔺فایل تلفن های همکاران پشتیبان آزمون های دروس عمومی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر