اطلاعیه ها
1402/9/14 سه‌شنبه
قابل توجه دانشجویان دانشگاه پیام نور:
نحوه برگزاری آزمون پایان نیمسال اول دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

.

New Page 1

به گزارش روابط عمومی نحوه برگزاری آزمون‌های پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰3-۱۴۰2 دانشگاه پیام نور به این شرح اعلام شد:

- آزمون کلیه دروس تخصصی دارای منبع و تاریخ آزمون در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد داخل به صورت حضوری در مراکز/ واحدها برگزار خواهد شد.
نکته مهم: ازمون های حضوری به دو شکل کاغذی (در سالن امتحانات مرکز و واحد) و الکترونیکی(در سایت کامپیوتر مرکز و واحد) برگزار می شوند. نحوه برگزاری ازمون در کارت ازمون دانشجو(گزارش 428) درج می شود.

- آزمون مقطع دکتری به صورت حضوری و توسط مراکز مجری اجرا خواهد شد. 

- دروس دارای دانشجوی کمتر یا مساوی 7 نفر در مقطع کارشناسی و دارای دانشجوی کمتر یا مساوی 3 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و یا دروس مشترک بین دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که دارای دانشجوی کمتر یا مساوی 7 نفر می‌باشد، به صورت استاد محور برگزار می‌شود.

-  آزمون دروس بدون منبع در کلیه مقاطع تحصیلی به عهده استاد خواهد بود. در صورتیکه دروس بدون منبع به صورت استانی یا منطقه‌ای برنامه‌ریزی شده باشد، نحوه برگزاری آزمون با نظر روسای استانی انجام می پذیرد.

- آزمون دروس عمومی به صورت آنلاین در سامانه online.kerman.pnu.ac.ir استانی برگزار خواهد شد. 

- جهت ورود به سامانه LMS استانی، نام کاربری : شماره دانشجویی و رمز عبور: کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان به همراه aA می‎ باشد. 

- نام کاربری و رمز عبور دانشجویان که در سامانه گلستان فاقد کد ملی می باشند (اتباع) نام کاربری شماره دانشجویی  و رمز عبور10 تا 1 و  a A می‌باشد.
مثال {1111111111 aA }

-  تاریخ و ساعت برگزاری آزمون هر یک از دروس عمومی در سراسر کشور به صورت یکپارچه می‌باشد، لازم به ذکر است تاریخ و ساعت دروس مذکور در کارت آزمون (گزارش 428 ) دانشجو نیز اصلاح گردیده است. 

- آزمون دانشجویان مطابق ساعت اعلام شده بر روی کارت آزمون (گزارش 428) می‌باشد. 

به همراه داشتن کارت آزمون در تمامی جلسات امتحانی الزامی است.

نکته: برگزاری آزمون دانشجویان دارای تغییر محل آزمون در سامانه LMS استانی محل تحصیل دانشجو می‌باشد.


 


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر