برگزیده ها
1399/10/21 یکشنبه
ادامه تحصیل بدون پرداخت شهریه
دکتر محدثی زرندی: علاقه مندان به ادامه تحصیل فقط تا سی دیماه فرصت دارند.

.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اعلام کرد، دانشجویان بدهکار فقط تا آخر دیماه می توانند از طرح بخشودگی دانشگاه منتفع شوند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا محدثی زرندی با اعلام این خبر، گفت : برای بهره مندی دانشجویان از شرایط ادامه تحصیل طرح های مختلفی در دانشگاه طی سالهای گذشته و امسال به مرحله اجرا در آمده است که یکی از آنها طرح بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال 97 و قبل از آن است. 
ایشان با بیان اینکه دانشجویان بدهکار می توانند با استفاده از این طرح ، به تحصیل خود در دانشگاه پیام نور ادامه دهند، گفت : برای مدت زمان باقی مانده تحصیلی این دانشجویان هم تمهیدات ویژه ای اندیشیده شده و این قبیل دانشجویان میتوانند با استفاده از وام های قرض الحسنه بانک های طرف قرارداد دانشگاه ، بدون دغدغه به تحصیل خود در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور ادامه دهند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان، با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور و شیوه متفاوت آموزشی آن، گفت : در ایام کرونا، دانشگاه پیام نور توانست با زیر ساختی مناسب، تمام کلاس ها و امتحانات دانشجویان را به صورت الکترونیکی برگزار نماید.
شایان ذکر است در طرح بخشودگی که تا پایان دیماه دانشجویان باید جهت استفاده از آن درخواست خود را به آموزش محل تحصیل ارائه نمایند و ترم های عدم مراجعه دانشجویان مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول سال تحصیلی 99-1400 قابل اجرا خواهد بود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر