آموزش
1398/4/11 سه‌شنبه
دکتر میر حبیبی معاون دانشگاه پیام نور استان خبر داد:
مراکز و واحدهای، کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم، جیرفت، زرند، کهنوج و کوهبنان مجری ترم تابستان هستند.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محسن میر حبیبی معاون دانشگاه پیام نور استان، از آغاز ثبت نام ترم تابستان از تاریخ 11/4/98 خبر داد و گفت: مراکز و واحدهای، کرمان، سیرجان، رفسنجان، بم، جیرفت، زرند، کهنوج و کوهبنان مجری ترم تابستان می باشند و انتخاب واحد ترم تابستان تا تاریخ 18/4/98 ادامه خواهد داشت ایشان ادامه داد: جهت سهولت در انتخاب واحد و حضور دانشجویان در کلاس ها دراین دوره تعدادی از دروس به صورت خود خوان و تعدادی به صورت عادی و درس زبان خارجه به صورت الکترونیکی ارائه می گردد.
معاون استان گفت: دروس نیمسال های 6،7،8،9 کلیه رشته ها(به غیراز دروس بدون منبع ،دارای واحد عملی،و بدون تاریخ امتحان) و درس جزءسی ام قرآن کریم به صورت خودخوان(فاقد نمره میان ترم) ارائه می گردند.
ایشان تاکید کرد: درس زبان خارجه دراین دوره به صورت الکترونیکی با کد 5308 به مدت 18ساعت ازتاریخ13/5/98 لغایت 26/5/98 در سامانه مدیریت یادگیری LMS برگزار خواهدشد و برگزاری آزمون میان ترم به صورت الکترونیکی امکانپذیر می باشد.
وی در خصوص نحوه ارائه دروس عمومی و گروه معارف هم گفت: کلیه دروس  عمومی( به جز دروس گروه معارف ودروس تربیت بدنی و زبان خارجه) به صورت خودخوان ارائه می گردند و برگزاری دروس عمومی معارف به صورت عادی (باکلاس های رفع اشکال  و نمره میان ترم)امکان پذیر است و هر دانشجو صرفا یک عنوان درس از گروه معارف را می تواند انتخاب نماید.

لازم به ذکر است، دروس تربیت بدنی و ورزش1، تربیت بدنی ویژه و ورزش ویژه در صورت وجود امکانات  (به صورت عادی)در مراکز مجری ارائه خواهند شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ