اخبار
1398/11/21 دوشنبه
برگزاری مراسم تقدیر و معارفه مدیر «امور اداری ومالی مرکز کرمان »
مراسم تقدیر و معارفه مدیر «امور اداری ومالی مرکز کرمان » با حضور دکتر حسین رشیدی نژاد رئیس ،دکتر علیرضا نجف زاده معاون آموزشی ،امین رستمی معاون اجرایی مرکز ومدیران برگزار شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،در این مراسم دکتر حسین رشیدی نژاد رئیس مرکز کرمان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: جابجایی مدیریت در هر سازمانی مبارک است وموجب ارتقاء و بهبود کارایی هر سازمانی می شود.
وی افزود: هدف همه ما استفاده از همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات بهتر است وانتظار این است که کسی که مدیریت را تحویل می گیرد تغییر در جهت بهبود فعالیت ها احساس شود.
رئیس مرکز کرمان با اشاره به وضعیت مالی دانشگاه افزود:اعتبار جاری امسال  نسبت به سال گذشته حدود یک چهارم است و باید با همدلی و همکاری وهماهنگی و ارتباط با ستاد استان در جهت رفع مشکلات گام بر داریم.
همچنین در این مراسم، دکتر امین رستمی معاون اجرایی مرکز کرمان ضمن تبریک دهه فجر و تسلیت اربعین سید شهدای مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: فعال وپویا بودن، تسریع در امور، تعامل با مجموعه دانشگاه، و پیگیری درخواستها در زمینه های مالی و اداری  باید در اولویت کارهای مالی و اداری مرکز قرار گیرد.
گفتنی است:در این مراسم از زحمات اشرف قوام آبادی تقدیر و حسین ناصری به عنوان «مدیرجدید امور اداری و مالی مرکز کرمان» معرفی شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ