اخبار
1398/11/16 چهارشنبه
با هدف تکریم از خانواده های معظم شهدا در ایام ا... دهه فجر صورت گرفت:
دیدار با خانواده شهیدغلامرضا لنگری زاده اولین شهید بسیجی مدافع حرم استان کرمان

.

به گزارش روبط عمومی دانشگاه، دکتر علیرضا محدثی زرندی رئیس دانشگاه پیام نور استان، حجه الاسلام پور محی آبادی مسئول دفتر نهاد و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه با حضور در خانه شهید غلانمرضا لنگری زاده با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.
در این دیدار حجه الااسلام پور محی آبادی به نقش جهاد و شهادت در اسلام پرداخت و گفت: خانواده های معظم شهداء سرمایه های اصلی و واقعی این نظام هستند و باید همواره مورد تکریم جامعه باشند تا روحیه جهاد و شهادت طلبی همواره در جامعه زنده بماند.
همچنین در این دیدار، علیرضا حجتی از همرزمان شهید و از یادگاران دوران دفاع مقدس، گروه جهادی دانشگاه پیام نور کرمان را یک گروه مبارک توصیف کرد و افزود:این گروه جهادی 2 شهید تقدیم اسلام و انقلاب نموده که شهید لنگری زاده یکی از این شهدای والامقام است.
ایشان ادامه داد: بنابراین امروز هم باید گروه های جهادی در دانشگاه تقویت شوند زیرا هنوز هم لنگری زاده های فراوان دیگری در دانشگاه حضور دارند که می توانند در همین اردوها پرورش یافته و با هدایت و راهنمایی اساتید دانشگاه به مدارج بالای علمی و معنوی دست یابند.
این هم رزم شهید ضمن اشاره به شهادت سردار پرافتخار جهان اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی افزود:هر شهیدی که در جبهه مقاومت به شهادت می رسید، شهید سلیمانی تا انتقام سختی از دشمن نمی گرفت آرام نمی شد و امروز همه ما و به ویژه مسئولین و رزمندگان جبهه مقاومت باید همه تلاش خود را برای انتفام از دشمنان خبیثی که سردار عزیز ما را به شهادت رساندند به کار گیرند.
گفتنی است شهید لنگری زاده در بهمن ماه 96 در مبارزه با تروریست های داعش در خاک سوریه به شهادت رسید  و از وی دو فرزند به نامهای مونس و علی به یادگار مانده است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ