اخبار
1398/7/14 يكشنبه
رئیس واحد راین در بازدید از ستاد استقبال نو دانشجویان این واحد:
اعتماد داوطلبین به بزرگترین دانشگاه دولتی کشور برگ زرین دیگری در کارنامه پر افتخار دانشگاه پیام نور است.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رشیدی نژاد از ستاد استقبال نو دانشجویان  واحد راین و نحوه خدمات رسانی  این ستاد به دانشجویان بازید نمود.
ایشان در حاشیه بازدید از این ستاد، ضمن تشکر و قدر دانی از ارائه خدمات شایسته به دانشجویان، اعتماد داوطلبین به بزرگترین دانشگاه دولتی کشور را برگ زرین دیگری از افتخارات این دانشگاه دانست و افزود: این اعتماد حاصل نقش آفرینی مجموعه بزرگ پیام نور در ارتقا ء و گسترش آموزش عالی  است که با ارائه خدمات و مزایای برتر آموزشی شرایط ادامه تحصیل را برای تمام اقشار مردم حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور فراهم کرده است.
رئیس واحد راین، همچنین، از آغاز عملیات ساخت سردرب این واحد اشاره کرد و افزود: هم اکنون عملیات عمرانی این پروژه در مرحله کرسی چینی است  و پیش از این نیز مراحل  خاکبرداری، شفته ریزی، بتن مگر و اجرای شنارژ افقی انجام  و تاکنون مبلغ سیصد میلیون ریال  نیز توسط خیر حهت خرید مصالح  و اجرای کار به پیمانکار  پرداخت گردیده است.
گفتنی است: قرارداد سر درب این واحد دانشگاهی در 26 شهریور 98 با حضور دکتر رشیدی نژاد و خانم پور حق وردی خیر نیک اندیش راینی و پیمانکار پروژه  به امضا رسیده است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ