اخبار
1398/6/25 دوشنبه
هشدار به داوطلبان فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور؛
فعالیت موسسات بی هویت با عنوان « سامانه ثبت نام فراگیر پیام نور» ارتباطی به این دانشگاه ندارد

.

رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان از رشد قارچ گونه موسسات بی هویت و فعالیت آنها با عنوان « سامانه ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور» خبر داد و گفت: متاسفانه در آستانه آغاز ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، بسیاری از موسسات غیر مجاز و بی هویت با جعل آرم دانشگاه و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استفاده از اطلاعات پرتال دانشگاه پیام نور اقدام به ثبت نام داوطلبان برای کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نموده اند، که به هیچ عنوان دارای اعتبار نبوده و وابسته به این دانشگاه نیستند.
علیرضا محدثی زرندی، ضمن هشدار به کلیه داوطلبان دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور افزود: زمان و جزئیات ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی ارشد فقط از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و پرتال دانشگاه پیام نور کشور و استان به نشانی www.pnu.ac.ir و   www.kerman.pnu.ac.ir  انجام می شود.
وی تاکید کرد: موسساتی که با استفاده از نام و آرم دانشگاه پیام نور و با عنوان دوره های آمادگی کارشناسی ارشد فراگیر فعالیت می کنند، از سوی این دانشگاه فاقد اعتبار بوده و نقشی در پذیرش یا عدم پذیرش دانشجو ندارند.
ایشان ادامه داد:دانشگاه پیام نور استان کرمان در 27 رشته محل در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و نحوه پذیرش به دو صورت ثبت نام از طریق کنکور سراسری کارشناسی ارشد و ثبت نام دوره های فراگیر می باشد.
گفتنی است، در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد، از دروس نیمسال اول با منابع کاملا مشخص، آزمون چهار گزینه ای توسط سازمان سنجش کشور به عمل می آید و بر اساس نمره علمی کسب شده و ظرفیت هر رشته محل، دانشجو پذیرفته و در صورت کسب نمره لازم، دروس نیمسال اول دانشجو، گذرانیده محسوب می شوند.
لازم به ذکر است، ثبت نام آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور در اوایل آبان ماه آغاز و آزمون آن در دی ماه برگزار و پذیرفته شدگان از نیمسال بهمن ماه وارد دانشگاه می شوند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ