اخبار
1397/11/17 چهارشنبه
حضور دانشگاه پیام نور در نمایشگاه دستاورده های انقلاب با شعار سی مهر، چهل بهار
نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب با 350 غرفه توسط نهادها و دستگاههای اجرایی استان از 12 لغایت 19 بهمن ماه در پارک مادر کرمان گشایش یافت.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دانشگاه پیام نور استان نیز همسو با سایر دستگاههای اجرایی استان با شعار "سی مهر چهل بهار" در این نمایشگاه حضور دارد.
تقارن سی سال خدمت دانشگاه پیام نور با چهل سالگی انقلاب، فرصتی  است تا دستاوردهای مهم دانشگاه به نمایش گذاشته شود و به همین منظور شعار "سی مهر چهل بهار" برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.
دانشگاه پیام نور که در دامان انقلاب متولد شده، توانسته آموزش عالی ارزان و با کیفیت را در اقصی نقاط کشور ارائه نماید و بیش از 50،000 فارغ التحصیل در مقاطع مختلف تحویل جامعه نماید که بخش مهمی از بدنه علمی و مدیریتی کشور را تشکیل میدهند.
در این نمایشگاه، دستاوردهای دانشگاه پیام نور استان کرمان در بخش های مختلف آموزشی ،پژوهشی ، عمرانی و... در قالب اینفوگراف به نمایش گذاشته شده است.
لازم به ذکر است، مسئولین و مدیران استانی از این نمایشگاه بازدید و در غرفه دانشگاه پیام نور حضور یافته اند که از آن جمله جناب آقای دکتر فدایی استاندار کرمان و معاونین ایشان بوده است.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ