اخبار
1397/11/16 سه‌شنبه
آغاز به کار جشنواره فرهنگی، هنری همای رحمت، هم زمان با دهه فجر انقلاب
مدیر امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان کرمان از شروع به کار جشنواره فرهنگی ، هنری همای رحمت خبر داد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر امین رستمی گفت: این جشنواره ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان اداری استان کرمان بوده و در قالب بخش های تئاتر، موسیقی، خوشنویسی، نقاشی، ادبیات داستانی، کتابخوانی، رسانه و فضای مجازی و صنایع دستی در اردیبهشت ماه و تیر برگزار می گردد.
ایشان ادامه داد:این جشنواره با مشارکت مراکز شش گانه دانشگاه برگزار شده و بخش خوشنویسی، نقاشی و عکاسی به میزبانی مرکز بافت، بخش صنایع دستی به میزبانی مرکز بم، رسانه و فضای مجازی به میزبانی مرکز سیرجان، ادبیات داستانی و کتابخوانی به میزبانی مرکز جیرفت، موسیقی به میزبانی مرکز کرمان و تاتر به میزبانی مرکز رفسنجان برگزار می شود.
امین رستمی در پایان به موضوعات ویژه این جشنواره هم اشاره کرد و گفت : انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این جشنواره به صورت ویژه در نظر گرفته شده اند که شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در این قالب ارسال نمایند.
مدیر امور فرهنگی و دانشجویی استان کرمان، در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان هم افزود:دانشجویان، کارکنان و اساتید می توانند با مراجعه به امور فرهنگی هر مرکز و واحد ثبت نام نمایند و اطلاعات تکمیلی این جشنواره از طریق سایت   kerman.pnu.ac.ir   در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد
.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ