اخبار
1397/8/12 شنبه
پیام مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان به مناسبت 13 آبان

.

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهم آبانماه یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های مردمان این مرزو بوم است. این روز که با نام  روز «دانش آموز» نامیده شد، برای این بود که  خاطره ی فرزندان شجاع و برومند  انقلاب برای همیشه در تاریخ این ملت  جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی  باشد، برای  مبارزه  با ابرقدرت ها و چپاول گران بین المللی و ترجیح دادن عزت بر زندگی ذلت بار .

آری قریب به چهل سال از اقدام حماسی دانشجویان پیرو خط امام در تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ  می‌گذرد و ما شاهدیم که  در گذر این سال‌ها هیچ تغییری در سیاست‌ها و رفتار دولت مردان آمریکائی رخ نداده است ودشمنی های خود را به کمک متحدان جیره خوارش در شکل های مختلف علیه مردم ایران و مظلومان منطقه  ادامه می‌دهد. گاهی با تحریم ظالمانه و گاهی با تلاش در جهت  تضعیف و تجزیه کشور‌های منطقه به سود رژیم صهیونیستی غاصب. اعتراف مقامات رسمی امریکا به روی کار اوردن داعش توسط خود  امریکا نشان از دد منشی انها در جهت کسب منافع خویش است .

اینک بار دیگر در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، جامعه دانشگاهی پیام نوراستان  اعم از دانشجویان عزیز استادان فرهیخته و کارکنان دلسوز  ضمن گرامیداشت این روز و ادای احترام به ارواح طیبه شهدای دانشجوی پیرو خط امام و شهدای دانش آموز همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) حمایت خود را از آرمانهای انقلاب اسلامی اعلام می داریم .

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ