اخبار مراکز و واحدها
1398/9/20 چهارشنبه
بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور کوهبنان
مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور کوهبنان برگزار شد.‌

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور کوهبنان، مراسم ۱۶ آذر، روز دانشجو با حضور مسئولین شهرستان، سرپرست دانشگاه، دانشجویان در سالن ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.
در این مراسم، دکتر جدیدی سرپرست واحد کوهبنان، ضمن تبریک روز دانشجو، ۱۶ آذر را نماد آگاهی سیاسی دانشجو،حقیقت محوری و استکبار ستیزی بیان کرد.
جدیدی ادامه داد: دانشگاه پیام نور کوهبنان بعنوان یک دانشگاه دولتی و بومی دانشگاه ظرفیت های مناسب جهت تحصیل دانشجویان کوهبنانی فراهم نموده است‌.
وی افزود: این دانشگاه در زمینه هر گونه آموزش و کارآفرینی برای دانشجو و خانواده آنها، آمادگی و امکانات لازم را داراست‌.
در این مراسم فرماندار کوهبنان نیز در سخنان خود، ضمن تبریک ۱۶ آذر یاد و خاطره سه شهید دانشجو تصریح کرد وقایع آذر سال ۳۲ نمایانگر واکنش دولت کودتا به فعالیت های دانشجویی بود و به دنبال آن سرکوب نظامند تمامی مخالفت ها و رویدادها است‌
سالاری گفت: از مقاطع مهم جنبش دانشجویی، تهاجم به دانشگاه تهران و کشته شدن سه دانشجوی دانشکده فنی به نام های احمد قندچی، مصطفی بزرگ نیا، مهدی شریعت رضوی می باشد که نقطه عطفی در تاریخ فعالیت های سیاسی دانشجویان علیه استبداد می باشد.
گفتنی است: این مراسم با برنامه های متعددی از جمله تئاتر اشک و لبخند دانشجویان پیام نور رفسنجان، مسابقه دانشجویی، شعرخوانی و اهدای جوایز و تقدیرنامه به دانشجویان گروه تئاتر، برتر علمی و فرهنگی همراه بود.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر