اخبار واحدها
1398/1/17 شنبه
دیدار نوروزی دکتر رشیدی نژاد، رئیس مرکزکرمان با اعضای هیئت علمی وکارکنان این مرکز
به مناسبت آغاز سال نو،دکتر رشیدی نژاد رئیس مرکز کرمان با اعضای هئیت علمی و کارکنان بخش های مختلف این مرکز دیدار کردند.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،در این دیدار دکتر حسین رشیدی نزاد رئیس مرکز کرمان ضمن تبریک سال جدید به کلیه همکاران، از تلاش ها و زحمات آنان در سال گذشته شد، تقدیر کرد.
وی بر همبستگي و همدلي کارکنان با يكديگر، تکریم ارباب رجوع، جذب دانشجو و رفتار خیر خواهانه با دانشجویان و احترام به مطالبات آنها تاکید نمود.
دکتر رشیدی نژاد ،همچنین در جمع اعضای هئیت علمی ضمن تبریک سال جدید گفت: انتقال دانش وظیفه دانشگاه است و هدف دانشگاه ارائه دهنده آموزش به بهترین نحو به دانشجویان است.
وی با تاکید بر رضایت دانشجویان از دانشگاه، خواستار  بررسی انصراف دانشجویان توسط مدیران گروه و برنامه ریزان درسی شد.
رئیس مرکز کرمان بر، ارزیابی اساتید مدعو، اجرای عدالت آموزشی، راه اندازی و هدایت انجمن های علمی دانشجویی توسط مدیران گروه، تاکید نمودند.
دکتر رشیدی نژاد افزود: امیدواریم  با همت و تلاش همکاران زحمتکش و مسئولیت پذیر شاهد موفقعیت های بیشتر در راه خدمت به دانشجویان باشیم و در مسیر ارتقاء سطح ارائه خدمات گام برداریم.

همچنین، در دیدارها دکتر علیرضا نجف زاده معاون مرکز گفت: احترام بهم در محیط کار باعث انسجام و هماهنگی شده و ما را در اصل پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع کمک شایانی می‌کند و می‌طلبد بیش از پیش بر این اصول پایبند باشیم.
دکتر نجف زاده اظهار امیدواری کرد: با همت و تلاش شما همکاران و اساتید گرامی شاهد موفقیت های روز افزون دانشگاه باشیم و برای کلیه همکاران در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ