اخبار واحدها
1397/12/26 يكشنبه
امام جمعه رفسنجان در دیدار رئیس جدید مرکز رفسنجان عنوان کرد:
دانشگاهیان تمرکز خود را برای تربیت نسل آینده بکار گیرند.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان کرمان ، احسان مهرابی رئیس مرکز رفسنجان و مسول بسیج اساتید این مرکز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه رفسنجان دیدار کردند
در این دیدار حجه الاسلام پورمحی آبادی مسول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان، ضمن تقدیر و تشکر از حجه الاسلام و المسلمین رمضانی پور  امام جمعه رفسنجان، دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان را یکی از مراکز فعال استان دانست و افزود: فضای حاکم بر شهر رفسنجان بگونه ای است که فعالان سیاسی و فرهنگی بسیار با انگیزه و پر تلاش هستند و رهنمودهای امام جمعه و حمایت ایشان میتواند چراغ  راه ما و همکاران مجموعه پیام نور رفسنجان باشد.
در ادامه آقای دکتر مهرابی ریاست  مرکز رفسنجان ضمن  تشکر از امام جمعه به بیان برخی از فعالیت های خود در مجموعه پیام نور بوشهر پرداخت و گفت: برنامه آینده خود را بر محور  تکریم نیروی انسانی و رعایت عدالت در این حوزه و قانون گرایی متمرکز خواهد نمود. 
 در پایان این دیدار، حجه الاسلام رمضانی پور امام جمعه ضمن خوش آمدگویی و تبریک پیشاپیش به مناسبت ولادت با سعادت‌ حضرت علی علیه السلام و عید نوروز و همچنین تبریک انتصاب جناب اقای دکتر مهرابی افزود: امروز جامعه ما نیازمند این است که سطح آگاهی و علم افراد بالا رود و دانشگاه پیام نور یکی از بهترین فضاها جهت تحقق این امر است .
وی تصریح کرد امروز دیگر نیازی به توسعه فضای فیزیکی در بسیاری از دانشگاهها نداریم و باید  دانشگاهیان تمرکز خود را در جهت تربیت نسل آینده بکار گیرند.
امام جمعه ضمن تشکر از زحمات مسولین قبل بیان داشت هر فردی در مقطعی از زمان خدمات ارزنده ای را در دانشگاه انجام و نمونه ای از خدمات را از خود به یادگار گذاشتند که امیدواریم از جناب آقای دکتر مهرابی هم خدمات ارزنده ای به یادگار بماند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ