اخبار واحدها
1397/8/28 دوشنبه
بازدید نماینده مردم بردسیر از دانشگاه پیام نور این شهرستان

.

آقای حسن پور نماینده مردم شریف شهرستانهای سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مسئولین این شهرستان از دانشگاه پیام نور بازدید نموده و از نزدیک در جریان ظرفیت ها و مسائل این دانشگاه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این بازدید که با صرف صبحانه کاری همراه بود، آقای حسن پور به بیان دیدگاههای خود پیرامون وضعیت آموزش عالی در شهرستان بردسیر پرداخت و افزود:تحصیل همراه با آموزش های عملی و کاربردی می تواند در اشتغال آینده نسل جوان سهم به سزایی داشته باشد و دانشگاه پیام نور با داشتن منابع غنی درسی و پتانسلی که در خصوص آموزش های آزاد دارد می تواند به خوبی در این زمینه نقش ایفا نماید.

 نماینده شهرستان بردسیرادامه داد: محوطه وسیعی که در اختیار این دانشگاه می باشد، می تواند در خصوص کشت گیاهان دارویی مورد استفاده قرار گیرد و آمادگی لازم از سوی اداره جهاد کشاورزی شهرستان نیز در تحقق این امر وجود دارد .

گفتنی است در ابتدای این بازدید، سرکار خانم دکتر رضا قلی رئیس واحد بردسیر ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بخشهای مختلف دانشگاه به تشریح اقدامات انجام گرفته در خصوص جذب دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت پرداخت و تصریح کرد:به لحاظ فضای فیزیکی و وجود عضو علمی امکان اختصاص رشته هایی نظیر علوم تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد، که مستلزم پیگیری های لازم و کسب مجوز از وزارت علوم دارد که امیدواریم با حمایت های نماینده محترم این امر محقق شود.

گفتنی است در این بازدید آقای دکتر دریا بیگی مدیر مالی دانشگاه پیام نور استان و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان بردسیر حضور داشتند و پس از بازدید از دانشگاه پیام نور، از مجتمع فولاد این شهرستان نیز بازدید نمودند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ