اخبار واحدها
1397/8/20 يكشنبه
برگزاری کرسی آزاد اندیشی در واحدهای بردسیر و ریگان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه،  واحدهای بردسیر و ریگان، شاهد برگزاری کرسی های آزاد اندیشی بود در این کرسی ها دانشجویان به بیان نظرات موافق و مخالف پیرامون موضوعات مطرح شده پرداختند و در پایان داوران کرسی ها به سئوالات مطرح شده پاسخ دادند.

در بردسیر موضوع "دوستی با جنس مخالف" به عنوان موضوع مطرح بود و پس از بیان نظرات توسط دانشجویان،آقای محمد زاده به جمع بندی نظرات و آسیب های جبران ناپذیر این دوستی ها  و به ویژه برای دختران پرداخت.

در ریگان نیز کرسی آزاد اندیشی با موضوع "رابطه با آمریکا آری یا خیر" برگزار شد و پس از بیان نظرات دانشجویان پیرامون موضوع، حجه الاسلام والمسلمین دریاباری استاد حوزه علمیه قم که بعنوان کارشناس حضور داشت، در سخنانی به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد کرسی آزاد اندیشی و استکبار ستیزی اشاره و در ادامه سخنان خود افزود: روح استکبار ستیزی از کشور ما به اقصی نقاط جهان صادر شده و تاثیرات شگرفی در ظلم ستیزی مظلومان جهان گذاشته است.

ایشان ادامه دادند: لذا دست کشیدن از مبارزه با استکبار، چیزی جز خسران ندارد. آمریکا دشمن دیرینه ماست و خاطرات بدی نسبت به این کشور داریم .

وی همچنین هشدار داد که توطئه های سردمداران این کشور و سیاست های آمریکا، در حال حاضر از چشم اساتید نو اندیش هم دور مانده است. اما این جنایات آنقدر زیاد و دارای ابعاد گسترده بوده که افکار عمومی جهان به این امر واقف شده اند و نمونه ی بارز آن، حمایت مستقیم و غیر مستقیم آمریکا از گروهک جنایتکار داعش است.

 و در ادامه دانشجویان سوالات خود را در مورد استکبار ستیزی مطرح نمودند که ایشان به تفصیل پاسخ دادند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ