1397/11/29 دوشنبهاولین جشنواره فرهنگی هنری همای رحمت ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان
مدیر امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان کرمان خبر داد:
آغاز به کار جشنواره فرهنگی، هنری همای رحمت

.به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر امین رستمی گفت: این جشنواره ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه پیام نور استان کرمان بوده و در قالب بخش های تئاتر، موسیقی، خوشنویسی، نقاشی، ادبیات داستانی، کتابخوانی، رسانه و فضای مجازی و صنایع دستی در اردیبهشت ماه و تیر برگزار می گردد.
ایشان ادامه داد:این جشنواره با مشارکت مراکز شش گانه دانشگاه پیام نور استان کرمان برگزار شده و بخش خوشنویسی، نقاشی و عکاسی به میزبانی مرکز بافت، بخش صنایع دستی به میزبانی مرکز بم، رسانه و فضای مجازی به میزبانی مرکز سیرجان، ادبیات داستانی و کتابخوانی به میزبانی مرکز جیرفت، موسیقی به میزبانی مرکز کرمان و تاتر به میزبانی مرکز رفسنجان برگزار می شود.
امین رستمی در پایان به موضوعات ویژه این جشنواره هم اشاره کرد و گفت : انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در این جشنواره به صورت ویژه در نظر گرفته شده اند که شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در این قالب ارسال نمایند.
مدیر امور فرهنگی و دانشجویی استان کرمان، در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان هم افزود:دانشجویان، کارکنان و اساتید می توانند با مراجعه به امور فرهنگی هر مرکز و واحد ثبت نام نمایند و اطلاعات تکمیلی این جشنواره از طریق سایتkerman.pnu.ac.ir   در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ