پژوهش و فناوری
1398/9/11 دوشنبه
جلسه تکریم و معارفه روسای گروه ارتباط با صنعت و کارآفرینی استان
دکتر امیر حسین سعید نژاد به سمت رئیس گروه ارتباط با صنعت و کارآفرینی استان منصوب شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی مراسمی با حضور دکتر علیرضا محدثی زرندی، رئیس دانشگاه پیام نور استان، حجه الاسلام پور محی آبادی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و مدیران ستادی استان، از زحمات دکتر شهرام خلیلی مبرهن تقدیر و حکم انتصاب دکتر امیر حسین سعیدنژاد به سمت رئیس گروه ارتباط با صنعت و کارآفرینی استان به وی تحویل شد.
در این مراسم دکتر علیرضا محدثی زرندی در سخنانی، به اقدامات موثر در حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت در زمان تصدی مسئولیت، دکتر خلیلی اشاره کرد و افزود: قریب ده سال با دکتر خلیلی ارتباط نزدیک در حوزه های مختلف کاری داشته ایم و همواره از تجربه و دانش ایشان در پیشبرد اهداف دانشگاه استفاه شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان سپس به معرفی دکتر سعید نژاد پرداخت و گفت:دکتر سعید نژاد فردی جوان، خوشفکر و دارای رزومه موفق علمی- پژوهشی است و امیدواریم همچنان اقدامات حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت تداوم یافته و پربار تر نیز شود.
در ادامه این مراسم، دکتر شهرام خلیلی مبرهن، موفقیت های حوزه پژوهش،کارآفرینی و ارتباط با صنعت را مدیون تلاشها و اقدامات همکاران علمی و کارکنان حوزه کارآفرینی ستاد ارزیابی کرد و گفت:خوشحالم که در کنار همکارانی پر تلاش و نجیب انجام وظیفه نمودم و در حال حاضر به دلیل فعالیتهای پژوهشی و تالیف کتاب مدتی ترجیح دادم که مسئولیت نداشته باشم.
در پایان این مراسم دکتر امیر حسین سعید نژاد، ضمن تشکر از اعتماد ریاست استان به وی اظهار امیدواری کرد، بتوانیم با کمک همکاران، همچنان شاهد روند رو به رشد فعالیتهای این حوزه باشیم. 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر