برگزیده ها
1398/9/20 چهارشنبه
با حضور مدیر کل امور اداری دانشگاه صورت گرفت:
تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور استان کرمان

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه با حضور محمد حاجی محمد علی مدیر کل امور اداری دانشگاه پیام نور کشور، علیرضا محدثی زرندی رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان، حجه الاسلام پور محی آبادی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان، مدیران ستادی، روسای مراکز و واحدها و اعضای هیات علمی استان برگزار شد.
در این مراسم دکتر امیر حسین سعید نژاد رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت ستاد استان در سخنانی به نحوه انتخاب پژوهشگران برتر درگروههای 8 گانه علمی پرداخت و برگزاری این مراسم را سبب تجلیل و احترام به مقوله مهم تحقیق و پژوهش در دانشگاه دانست. 
در ادامه این مراسم حجه الااسلام پور محی آبادی مسئول دفتر نهاد رهبری ستاد استان، به جایگاه رفیع علم و تحقیق در اسلام اشاره کرد و افزود: قریب 500آیه در قرآن پیرامون تحقیق و پژوهش وجود دارد و خدای سبحان از سه گروه عهد و پیمان گرفته که یکی از این سه، اهل علم و دانش هستند.
ایشان به ویژگی های یک پژوهشگر با نگاه دینی هم اشاره کرد و افزود: اخلاص در کار علمی و تحقیقاتی در کنار تقوای و خدا ترسی به ویژه در زمینه استفاده از دستاوردهای پژوهشی دیگران به همراه استمداد از خدای متعال برای باز شدن گره ها مهمترین ویژگی هایی هستند که یک پژوهشگر باید به آنها خود را آراسته کند تا کار علمی و تحقیقاتی او اثر گذار و ماندگار باشد.
گفتنی است دراین مراسم از 11 پژوهشگر برتر دانشگاه با حضور مدیر کل امور اداری دانشگاه تجلیل شد و پس مدیر کل امور اداری و معاون ایشان به پرسش های اعضای هیات علمی استان در زمینه های مختلف پاسخ دادند.

همچنین در ابتدای این مراسم کارگاه علمی با موضوع راههای ارتباط صنعت با دانشگاه برای اعضای هیات علمی دانشگاه با حضور دکتر محبی عضو هیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر