برگزیده ها
1398/7/17 چهارشنبه
دکتر زمانی رئیس دانشگاه پیام نور عنوان کرد:
شرایط آسان برای پرداخت شهریه دانشجویان/انتخاب مدیران بر اساس کارآیی و توانمندی

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور و معاونین ایشان پس از بازدید از چند مرکز و واحد دانشگاه عصر امروز در جلسه روسای مراکز و واحدهای استان کرمان، برنامه ها و سیاست های کلان دانشگاه را تشریح نمود. 
ایشان نظرات مطرح شده در جلسات استانی را مبنای بسیاری از تصمیمات کلان عنوان کرد و گفت:شرایط امروز کشور به گونه ای است که باید با مدیریت جهادی تهدیدها را به فرصت تبدیل نمایم تا بتوانیم شاهد شکوفایی بیش از گذشته خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور باشیم.
رئیس دانشگاه پیام نور فراهم آوردن شرایط بسیار آسان برای پرداخت شهریه دانشجویان را از جمله اقدامات مهم برای کاستن از آلام خانواده ها دانست و گفت:دریافت تسهیلات با شرایط متنوع و بعضا اقساط بلند مدت از چندین بانک مهم کشور، بخش مهمی از دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان رفع نموده است.
 وی به سهم 60 درصدی دانشگاه پیام نور در میان داوطلبینی که به صورت پذیرش بدون آزمون تمایل به تحصیل دارند اشاره کرد و گفت: انتخاب دانشگاه پیام نور برای 140 هزار داوطلب، نشانه جایگاه مناسب این دانشگاه در جامعه است و لذا امسال به جای باز شدن مجدد تکمیل ظرفیت دنبال تمدید زمان ثبت نام هستیم تا بتوانیم درصد قابل ملاحظه ای از این داوطلبین را جذب  نماییم.
محمدرضا زمانی در ادامه انتخاب مدیران بر اساس کارایی و توامندی را یک اصل مهم دانست وافزود:ما جهت گیری های سیاسی را در انتخاب مدیران مورد توجه قرا نمی دهیم و صرفا کارایی و توانایی اجرایی آنها ملاک انتخاب است و در این راستا فشارهای سیاسی زیادی را تحمل می کنیم و اجازه نمی دهیم نیروهایی که توانمند هستند از گردنه مدیریت دانشگاه حذف شوند که نمونه بارز این مدیران پرتلاش، دکتر محدثی رئیس استان کرمان است.
ایشان نیاز کشور به 300 هزار معلم در سه سال آینده و وجود امکانات فیزیکی و انسانی لازم در دانشگاه پیام نور  برای تحقق این این مهم را یک فرصت برای دانشگاه دانست و از ارائه طرحی به دولت برای عملی شدن این نیاز کشور خبر داد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه دکتر علیرضا محدثی زرندی رئیس دانشگاه پیام نور استان گزارشی از عملکرد بخش های مختلف دانشگاه ارائه نمود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ