برگزیده ها
1398/2/3 سه‌شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان خبر داد:
کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت از اولویت برنامه سال 98

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نخستین جلسه رؤسای 29 مرکز/ واحد با ریاست  استان و مدیران ستادی در سال 98 در محل سالن کنفرانس ستاد استان برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تبریک سال جدید و میلاد حضرت ولیعصر(عج) اظهار داشت همه دستاوردها و موفقیت های دانشگاه در سال 97، مرهون توجه، تعهد و تلاش همکاران مراکز،  واحدها و ستاد استان می باشد.لازم می دانم از همه رؤسا و مدیران تشکر و قدردانی کنم.

رئیس دبیرخانه منطقه هشت دانشگاه ضمن ارائه عملکرد سال 97 افزود مهمترین اتفاق سال گذشته افتتاح دفتر نهاد رهبری در استان بود که سالها رؤسای پیشین پیگیر این امر بودند، خوشحالم که این امر مهم در زمان اینجانب رخ داد. نهاد رهبری می تواند باعث کسب افتخارات بزرگ برای دانشگاه باشد، همانگونه که در شش ماه بعد از افتتاح خود توانسته اثرگذار و مایه برکت باشد.

وی افزود پروژه های عمرانی استان به سه دسته تقسیم می شوند اعم از پروژه های اولویت دار، پروژه هایی که نیاز داریم اما هزینه بالایی می برند و پروژه هایی که بهتر است تمام شوند، اما اولویت نمی باشند.

علیرضا محدثی زرندی اظهار امیدواری کرد در سال 98 تلاش کنیم که پروژه های ناتمام و اولویت دار عمرانی استان تکمیل گردد. وی بیان داشت استان کرمان در ساماندهی مراکز و واحدهای پیام نور گام برداشته و با قطب بندی و برنامه ریزی انجام شده، رؤسای واحدهای نزدیک به هم را یک شخص معرفی کردیم که هزینه ها کمتر و حرکت به سوی کاهش هزینه ها را عملی کنیم.

در ادامه این جلسه که 8 ساعت به طول انجامید مدیران ستادی به شرح عملکرد سال 97 و ارائه برنامه سال 98 پرداختند. مدیران به مجوز صدور احکام علمی و اداری، ارتقاء رتبه همکاران، افزایش درآمد غیر شهریه ای و ساماندهی آزمایشگاه های استان، تحول در آزمایشگاه ها، جذب ،حفظ و تجلیل از خیرین، برگزاری سه همایش کشوری در سال 98، گسترش مرکز نوآوری، انعقاد تفاهم نامه علمی و فناوری، تهیه و تدوین هفته نامه پیام نو و دستاوردهای جدید اطلاع رسانی اشاره نمودند.

در پایان رؤسای مراکز و واحدها به ارائه نظرات، پیشنهادات و عملکرد سال 97 خود پرداختند.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ