اخبار
1397/2/17 دوشنبه
برگزاری جشن نیمه شعبان و گرامیداشت مقام استاد در مراکز و واحدهای استان

.

به مناسبت نیمه شعبان میلاد موفورالسرور قائم آل محمد و تقارن آن با دوازدهم اردیبهشت سالروز عروج ملکوتی  بزرگ معلم انقلاب، شهید مطهری  و روز گرامی داشت مقام استاد و معلم ، مراسم جشن و تجلیل از اساتید، در بسیاری از مراکز و واحدهای دانشگاه برگزارشد. در این مراسمات، برنامه های شاد و متنوع نظیر اجرای موسیقی ، تاتر ،مسابقه، پرسش و پاسخ و... اجرا شد .


1-این مراسم در مرکزرفسنجان با برنامه های تاتر، موسیقی، مسابقه  و سخنرانی دکتر خلیلی رئیس این مرکز برگزار شد .2-در مرکز سیرجان این مراسم با حضور خانم دکتر معین الدینی رئیس دانشگاه پیام نور استان برگزار شد و از برترین های علمی و فرهنگی تقدیر شد .3-در مرکز بافت این مراسم با همکاری بسیج دانشجویی شهرستان و شرکت دیگر مراکز آموزش عالی این شهرسان برگزارشد .

4-در مرکز کرمان این مراسم با حضور آقای دکتر فرهادیان رئیس و دکتر نجف زاده معاون این مرکز ، از اعضای هیات علمی تقدیر شد .


5-در شهربابک با حضور آقای اسدی نماینده این شهرستان از اساتید و دانشجویان برتر تقدیر شد .6-در گلباف با حضور مسئولین این شهر ، از اساتید و اعضای هیات علمی این واحد تقدیر شد و ضیافت نهار پایان بخش این مراسم بود7-در واحد انار این مراسم با برنامه های هنری کانون هنراین واحد برگزارشد و پایان بخش آن توزیع آش نذری بود


8-در ریگان با حضور مسئولین و تقدیر از اساتید و دانشجویان برتر برگزار شد .9-در واحد  فهرج، توزیع شربت در خیابان از برنامه های این واحد بود


10-در واحد راین این مراسم با قرائت دعای فرج و مولودی خوانی در وصف یوسف فاطمه و اهداء هدایا به اساتید برگزیده همراه بود .

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ