اخبار
1397/6/12 دوشنبهرئیس دبیرخانه منطقه 8 دانشگاه در بازدید از استان هرمزگان عنوان کرد :
چابک سازی، تطبیق ساختار با شرایط موجود دانشگاه، کاهش هزینه ها و افزایش قدرت اجرایی مراکز و واحدها از نتایج طرح منطقه بندی دانشگاه خواهد بود .

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آقای دکتر محدثی زرندی رئیس دبیرخانه منطقه 8 دانشگاه ضمن بازدید از دانشگاه پیام نوراستان هرمزگان در جلسه مدیران ستادی و روسای مراکز و واحدهای این استان گفت: طرح منطقه بندی دانشگاه پیام نور در قالب طرح آمایش آموزش عالی کشور است که در سطح وزرات علوم تحقیقات و فناوری در حال انجام است و از مطالبات مسئولین کشور می باشد.

وی تمرکز زدایی، جهت دهی تصمیمات به سمت ظرفیت های منطقه ای در حوزه های مختلف دانشگاهی و افزایش نقش نظارتی نهادهای بالا دستی را از جمله اهداف این طرح اعلام کرد.

دکتر محدثی ادامه داد: در قالب این طرح علاوه بر تغییر ساختار سازمانی دانشگاه از ساختار استانی به ساختار منطقه ای مواردی از جمله: تفویض اختیار به مراکز و واحدها، آمایش رشته های تحصیلی، ساماندهی مراکز و واحدها، ساماندهی نیروهای انسانی و اصلاح ساختار تشکیلاتی دانشگاه در جهت ایجاد ظرفیت های جدید توسعه ای در دانشگاه دنبال می شود.

ایشان افزود: چابک سازی، تطبیق ساختار دانشگاه با شرایط موجود آن، کاهش هزینه ها و افزایش قدرت اجرایی مراکز و واحدها از نتایج اجرایی درست این طرح می باشد.

رئیس دبیرخانه منطقه 8 دانشگاه همچنین از روسای مراکز و واحدها و مدیران و اعضای علمی و اداری استان هرمزگان خواست، تا با ارائه پیشنهادات دراجرای موثر و بهتر این طرح ، مدیریت دانشگاه را یاری نمایند.

لازم به ذکر است آقای دکتر خیری رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان،  در این دیدار گزارشی از عملکرد حوزه های مختلف این استان ارائه کرد و افزود: استان هرمزگان با داشتن  12000 دانشجو و نزدیک به 70 عضو هیات علمی، خدمات ارزشمندی در حوزه آموزش عالی این استان  داشته است .

گفتنی است، علاوه بر جلسه هم اندیشی با روسای مراکز واحدها و مدیران ستاد استان هرمزگان، دیدار با استاندار هرمزگان، بازدید از مرکز بندرعباس، ادای احترام به شهدای گمنام بندر خمیر و بازدید از مراکز خمیر و رودان ازدیگر برنامه های سفر دو روزه رئیس دبیرخانه منطقه 8 دانشگاه به استان هرمزگان بود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ