اخبار
1397/7/16 دوشنبه
استان کرمان میزبان نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور
استان کرمان میزبان نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور

.

نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه پیام نور در روزهای 25 و26 مهرماه سال جاری به میزبانی استان کرمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آقای دکتر محسن میرحبیبی دبیر این همایش، گفت: نهمین همایش ملی فیزیک با  فراخوان چند ماهه خود توانست نظر پژوهشگران و صاحب نظران فیزیک کشور را به خود جلب نماید و بیش از 200 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده که پس بررسی های دقیق در کمیته  علمی، از این تعداد قریب 180 مقاله پذیرفته شده، که 80 مقاله به شکل سخنرانی و 100 مقاله به شکل پوستر در روزهای برگزاری این همایش ارائه خواهند شد .

ایشان ادامه داد :فراخوان این همایش به همه دانشگاهها و موسسات مرتبط با دانش فیزیک کشور ارسال شد و مقالاتی از اعضائ هیات علمی دانشگاههای معتبر کشور و مراکز علمی -تحقیقاتی به دبیرخانه این همایش رسیده که این امر مبین سطح بالای علمی این همایش می باشد.

محسن میر حبیبی ادامه داد: نهمین همایش ملی فیزیک در پایگاه استنادی جهان اسلام  ISC و CIVILICA نمایه گردیده و طبق هماهنگی های صورت پذیرفته با برخی نشریات معتبر وزارت علوم در حوزه فیزیک، مقالات برتر همایش در این نشریات چاپ خواهند شد.

دکتر میر حبیبی به برنامه های روزهای برگزاری این همایش ملی هم اشاره کرد و گفت : مراسم افتتاحیه این همایش در روز چهارشتنبه 25 مهر ماه آغاز شده و اساتید برجسته فیزیک کشور در این همایش سخنرانی خواهند نمود و پژوهشگران فیزیک کشور از جاذبه های گردشگری دیار کریمان مانند باغ شاهزاده ماهان، بازار سنتی کرمان و حمام گنجعلی خان و... بازدید خواهند نمود .

دبیر نهمین همایش ملی فیزیک دانشگاه با اشاره به برگزاری موفق همایش های زمین شناسی ، شیمی ، نانو تکنولوژی و ریاضی در سالهای گذشته به  میزبانی این دانشگاه، برگزاری نهمین همایش فیزیک را برگ زرین دیگری در کارنامه پر افتخار دانشگاه پیام نور استان کرمان دانست و یادآور شد : حضور بیش از 160 عضو هیات علمی با فعالیتهای متعدد پژوهشی پشتوانه بسیار خوبی برای برگزاری همایش های های ملی در این استان است.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ