فرهنگی دانشجویی
1394/11/21 چهارشنبه
همزمان با مراسم جشن ثبت جهانی میمند، هزاران اصل نهال بادام تلخ و بنه توسط کانون همیاران محیط زیست دانشگاه پیام نور کرمان در این روستا غرس شد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کرمان، دکتر  رشیدی نژاد رییس دانشگاه پیام نور استان کرمان در این رابطه اظهار کرد: پس از ثبت جهانی منظر فرهنگی میمند این اقدام خودجوش توسط کانون همیاران محیط زیست دانشگاه پیام نور واحد شهر بابک در راستای حفاظت از این منطقه صورت گرفت

 

وی با اشاره به انعقاد تفاهمنامه با اداره کل حفاظت محیط زیست استان افزود: در این تفاهمنامه دانشگاه پیام نور کرمان کانون همیاران محیط زیست را در 30 مرکز و واحد خود تشکیل داده است.

 

رشیدی نژاد تصریح کرد: پس از طرح مثلث توسعه اقتصادی توسط استاندار کرمان و با تشکیل کانون همیاران محیط زیست دانشگاه، امیدواریم با تعمیق و گسترش این حرکت های ارزشمند دانشجویی، شاهد مشارکت بیش از پیش دانشجویان در عرصه های مختلف توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی باشیم.

 

وی بیان کرد: دست کند چند هزار ساله میمند با توجه به ویژگی منحصر به فرد معماری خود می تواند یکی از قطب های اقتصادی و فرهنگی استان و کشور باشد و در همین راستا دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد شهرببک که بومی منطقه هستند، حداکثر توان خود برای مشارکت در رابطه با حفظ و ترویج فرهنگ نگهداری آثار تاریخی به کار می گیرند.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ