:.
هفته  روابط عمومی
پیام تبریک مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان به مناسبت27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی

به مناسبت27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی، سرکار خانم جنگجو مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان طی پیامی این روز به همه همکاران سخت کوش این حوزه در سراسر استان تبریک گفت .

در قسمتی از این پیام آمده است : اطلاع یابی و اطلاع رسانی و طرح دیدگاههای مختلف در حوزه علم،پژوهش و فناوری و همچنین معرفی دستاوردهای دانشگاه سترگ پیام نور،  به دانشجویان، اساتید و همه قشرهای مختلف  مردم شریف ایران اسلامی، مرهون تلاشهای ارزشمند کارگزارانی است که با همت مضاعف خود، نقش بی بدیلی در روشنگری جامعه ایفا می کنند.

اینجانب لازم می دانم ضمن تبریک ۲۷اردیبهشت ماه ،روز روابط عمومی و ارتباطات، از حضور فعال و تحسین برانگیز همکاران گرامی در روابط عمومی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان کرمان، که حاصل آن توسعه و تقویت آموزش عالی، پاسخ گویی مسؤلین دانشگاه و تلاش برای کسب رضایت دانشجویان و خانواده های آنها بوده است به مصداق حدیث شریف من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق تقدیر و تشکر نمایم .

امیدوارم با استعانت از الطاف الهی و همکاری ارزنده همه همکاران ارجمند، بتوانیم گامهای مؤثری در ارتقاء نظام آموزش عالی ایران عزیز و اهداف بلند دانشگاه پیام نور برداریم.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر